Suurimaks väärtuseks mu elus on olnud tõde. Ei mõistnud kaua miks mind ümbritsevad valetajad. Läks aega ja kogemusi kuni mõistsin, et ainuke põhjus miks mu elus üldse miski või keegi on olen mina ise. Olin ka ise valetaja. Valetasin iseendale. Tegin endajaoks otsused põhinedes inimestele enda ümber ja ei kuulanud ennast. Hääleke peas oli teiste oma mitte minu. Samuti ei osanud ma tõtt serveerida teistele vastuvõetavas vormis, mis tekitan neis kaitsemehhanismi.

Eelmine aasta alustasin iseenda kuulamisega. Hakkasin enda lubadusi iseendale täitma ja tegema, mida mina soovin. Mu elus vahetusid inimesed välja ja jäid õiged. Hakkasin iseennast austama ja mu sõna hakkas maksma. Nüüdseks olen oma eesmärgiks võtnud, et tahan olla inimene kellele saan loota ja kellele saavad ka teised loota. Vältides lubadusi ja tehes seda, mida siiski luban.

Tulemuseks oli mu elu kardinaalne muutus, kus mind hakati austama, minu soove ja mõtteid. Mind kuulatakse, sest mina kuulan iseennast. Mind austatakse, sest mina austan ennast. Edasi ei jäänud ka kaugeks enda aktsepteerimine ja sellega tulenev enesearmastus. Võtta ennast sellisena nagu ma olen.

Valetades endale on tulemuseks mõjutatud otsused, valed inimesed ja mürgine keskkond, kus Sa kunagi rahul ei ole. Otsid pidevalt vastust väljaspoolt. Leidsin, et nii on väga lihtne elada. Vastutust võtmata, et oleme ise süüdi selles, mis meie elus eksisteerib, anname endale koguaeg võimaluse välist süüdistada.

Keegi teine ei pea muutuma, muutu ise.

Ole võimalustele orienteeritud ja otsi probleemidele ise lahendus mitte ära oota, et keegi miskit teeb. Mine ja hakka tegema. Usu mind, et oled rohkem tänulik, austad ennast ja teised sind, maailm hakkab sinu kasuks tööle ja pääseb valla armastus. See kõik algab vastutusest ja endale ausaks jäämisest.